Slide Slide Slide Slide

HADRON

Princess 60 marka 2000 yılında üretilen ve her yıl refit gören temiz motoryatımızda sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız. Göcek Bölgesinde mazot dahil olarak maximum 30 knot hıza ulaşabilen lüks motoryatımızdır. Kaptan ,aşçı ve gemici olmak üzere totalde 3 personelimiz sizlere hizmet edecektir. Toplam 3 kabinde 6 misafir ağılayabilmekteyiz, 1 double, 1 master ve 1 twin kabinimiz mevcuttur. Master kabinimizde 1 banyo tuvalet ve diğer double kabin ile twin kabinde kalan misafirlerimizin ortak kullanabileceği 2. banyo tuvalet mevcuttur.

Yatımızda klima, salonda Tv, playsation 5, jbl bluetoth bağlantılı müzik sistemi, ön güneşlenme alanı, flybridge, arka oturma grubu mevcuttur.

Full mutfak ekipmanları, buzdolabı, derin dondurucu, kahve makinesi, çamaşır makinesi, olta takımları, 2 x paddle board, çnorkel ve paletler, kart oyunları, kutu oyunları, okey takımı, güvenlik ekipmanları, can salı, can yeleği, can simidi, nevtex, ais, gps, radar, vhf radyo, yangın söndürme sistemi ve servis botu olarak donanımlı ve keyifli bir motoryattır.

Marka adı: Princess 60
Liman: Lüks Motoryat
Yapım / Yenileme Yılı: 2000 / 2019
Uzunluk: 18,7 M
Genişlik: 4,7 M
Motor Markası: man
Motor: 2 x 800 HP
Jeneratör: Var
Ortalama yakıt tüketimi: Yakıt Dahil
Klima (AC): VAR
WC & Duş: 2
Kabin Sayısı: 3
Yolcu Kapasitesi: 6