Slide Slide Slide Slide Slide

MEMORIES TOO

Motor Yacht Charter

Motoryat Memories Too, bir master kabin, 2 çift kişilik kabin, 2 ikiz kabin ve 2 Pullman rıhtımdan oluşan 5 adet görkemli donanımlı odada 12 kişiye kadar konaklama imkanı sunmaktadır. Çağdaş sanat eserleriyle tamamlanan göz alıcı master süit, ana güvertenin ilerisinde yer almaktadır.

İyi donanımlı ana salonun önünde, konukların her iki tarafta kendilerini çevreleyen inanılmaz panoramik manzarayı içebilecekleri, cömertçe bir resmi yemek alanına sahiptir.

Dışarıda, güzel açık havada yemek yeme mekanları söz konusu olduğunda, konuklar seçim yapmakta zorlanırlar. Görkemli flybridge, açık havada yemek alanından hafifçe yukarıya doğru çıkıyor ve kıç boyunca peluş C şeklinde bir peluş ve konforlu bir bar oturma alanı ile tamamlandı.

Geniş dış mekanları tam anlamıyla bir güneş arayanlar için cennettir: sancaklara çıkan bir merdivenin konukları güneşlenme minderlerine ve üst güvertede bir barbeküye götürdüğü ve ön güvertenin güneşe tapanları dümendeki üçlü bir güneşlenme minderine götürdüğü yer.

GEMİDE KONFOR & EĞLENCE

Motoryat Memories Too, yat tatiliniz boyunca rahatınızı ve konforunuzu sürekli kılmak adına, klima gibi kiralamanızı geliştirmek için bazı mükemmel özelliklerden yararlanır.

PERFORMANS & ARALIK

GRP gövde ve GRP üst yapı ile inşa edilmiş, planya gövdesi sayesinde etkileyici bir hıza ve yüksek verimliliğe sahiptir. İkiz MTU motorlarıyla güçlendirilmiş, 23 knot’ta rahatça seyrediyor, 22 knot’ta 12.000 litrelik yakıt deposundan 350 deniz miline kadar bir menzille 29 knot maksimum hıza ulaşıyor.

OYUNCAKLAR

Çeşitli su oyuncakları ile donatılmış Motoryat Memories Too, siz ve misafirlerinizin Akdeniz’i kendi özel oyun alanınıza dönüştürmenizi sağlar. Bunlar arasında ilk olarak, ister başlangıç ​​seviyesinde ister deneyimli bir profesyonel olun, son derece eğlenceli olan su kayağı vardır. Ek olarak, seyir ve dalış sağlayan iki F5S SEABOB mevcuttur. Ayrıca macera arayanlar ve tamamen yeni bir açıdan keşfetmek isteyenler için mükemmel kanolar da eğlenceli bir yat tatili için düşünülmüştür. Bu da yetmezse Motoryat Memories Too’da balık tutma ekipmanları, şişme su oyuncakları, paddleboard’lar ve şnorkelli yüzme ekipmanları da bulunmaktadır. Motoryat Memories Too, sizi gemiden kıyıya transfer etmek için 4m/13’1″ Williams Tender’a sahip.

Yat ID: Motoryat Memories Too
Marka adı: Ultra Lüks Motoryat
Sınıf: Motoryat
Liman: Bodrum
Yapım / Yenileme Yılı: 2019
Klima (AC): Var
Kabin Sayısı: 5
Yolcu Kapasitesi: 12