Slide Slide Slide Slide Slide Slide

MEGANTE M

Özel yat kiralama avantajları planlayacağınız mavi turda oldukça fazladır. Ailece ya da arkadaşlarınızla bir arada kalma fırsatını değerlendirebileceğiniz bu tatilde, personellerimiz memnun kalmanız için tatil süresi boyunca en iyi şekilde sizlere hizmet sunmaktadırlar. Tatil boyunca planlayacağınız menülerle aşçılarımız tarafından leziz yemekler sizlere hizmet sunulacaktır.
Mavi Yolculuk rotalarının her biri farklı güzellikler içermektedir. Her bir rota üzerinde ziyaret edebileceğiniz cam gibi berrak denizlerle, kalabalıklardan uzak plajlarla, sessizliğin arasına gizlenmiş koylarla ve belki de daha önce sadece resimlerde gördüğünüz bir doğayla karşılaşabilirsiniz.
Boatsy güvencesiyle çıkacağınız Mavi Yolculuk rotalarının her biri, kendi içerisinde farklı gizemlerle doludur. Gulet, yelkenli ve motor yat olarak farklı sınıflarda olan teknelerimizle çıkacağınız mavi yolculuğunuzda, Homeros’ un hikayelerinde geçen yerleri canlı olarak görebilir ve sevdiklerinizle birlikte unutulmaz deneyimler yaşayabilirsiniz. Haftalık veya günlük tekne kiralayarak çıkacağınız tatilinizi bir keşif yolculuğuna dönüştürecek olan Mavi Yolculuk rotalarımızı inceleyebilirsiniz.
Size bu tatilinizde önereceğimiz yatımızın / guletimizin detayları ;

İtalyan tersanesi CRN’nin 43m/141’1″ motor yat ‘Magenta M’, 5 kabinde 10 kişiye kadar esnek konaklama imkanı sunuyor ve İtalyan tasarımcı Nuvolari Lenard’ın iç tasarımına sahip.

Teknede sıcak ve davetkar bir atmosfer yaratmak için davetkar bir şekilde düzenlenmiş bir dizi görkemli yaşam alanına sahip motoryat Magenta M, arkadaşlar ve aile için mükemmel bir lüks kiralık yattır.

MİSAFİR KONAKLAMA

2001 yılında inşa edilen Magenta M, bir master süit, iki çift kişilik kabin ve iki ikiz kabinden oluşan 5 süitte 10 kişiye kadar misafir konaklama imkanı sunmaktadır. 1 kral, 2 kraliçe ve 4 tek kişilik olmak üzere toplam 7 yatak bulunmaktadır. Ayrıca, rahat bir lüks yat kiralama deneyimi sağlamak için 9 kişiye kadar mürettebat taşıma kapasitesine sahiptir.

GEMİDE KONFOR & EĞLENCE

Charter’ınızda, sizi meşgul edecek ve eğlendirecek pek çok şey bulacaksınız, özellikle de elinizde en sevdiğiniz içkiyle manzaranın tadını çıkarmak için mükemmel bir güverte jakuzisi.

Charter’ınızdaki faaliyetleriniz ne olursa olsun, size yardımcı olmak için kusursuz bir şekilde entegre edilmiş bazı etkileyici özelliklerin, özellikle de Wi-Fi bağlantısının, dilediğiniz zaman her zaman bağlantıda kalmanıza olanak tanıdığını göreceksiniz. Konuklar, klima sayesinde kiralama sırasında tam konfor yaşayacaklar.

PERFORMANS & ARALIK

Çelik bir gövde ve alüminyum üst yapı ile inşa edilmiş, gemide daha fazla alan sunar ve tam deplasmanlı gövdesi sayesinde demirdeyken daha dengelidir. İkiz Caterpillar motorlarla güçlendirilmiş, 14 knot’ta rahatça seyahat eder, seyir hızında 60.000 litrelik yakıt tanklarından 4.146 deniz miline kadar olan bir menzil ile 16 knot maksimum hıza ulaşır. Yerleşik stabilizasyon sistemi, seyir halindeyken konfor sağlar.

OYUNCAKLAR

Magenta M, sizi ve misafirlerinizi kiralama sırasında eğlendirmeye hazır çok sayıda su oyuncakları ve aksesuarlarına sahiptir. Konuklar rüzgarı saçlarında hissedebilir ve Yamaha Delux Vx WaveRunner’lardan birinde dalgaların üzerinden atlayabilir. Size su üzerinde güç ve kontrol sunan Jet Ski’lerle denize çıkın. Bir başka mükemmel özellik de, ister yeni başlayan ister deneyimli bir profesyonel olun, son derece eğlenceli olan su kayağıdır. Bu yeterli değilse, Magenta M ayrıca tüplü dalış ekipmanı, su kayağı, kano, WindSurfers, balık tutma ekipmanı içerir. Magenta M’de iki ihale var, ancak paketin başında sizi şık bir şekilde taşımak için bir Novurania İhalesi var.

Magenta M, bu kış kiralamak için talep üzerine mevcuttur. Akdeniz’de seyir için bu yaz şimdiden rezervasyonları kabul ediyor.

Motoryat Magenta M, üstün lüks yat tatilleri için tüm cephelerde hizmet veren olağanüstü bir soyağacı yattır.