Slide Slide Slide

ÇAKIR YILDIZI

Çakır Yıldız guleti  2014 yılında inşa edilmiştir. 38,5 m boy ve 8,90 m ene sahip tekne 7 personeli ile siz değerli misafirlerimize mavi tur hizmeti vermektedir.

1 Master Kabin, 1 Double Kabin, 3 Triple Kabin olmak üzere birbirinden şık ve rahat, kendine ait duş, WC ve kliması olan yatımız 5 kamaraya sahiptir. 2 x CAT C18 ACERT, 600 HP beygirlik motoru ve 2 X 69 Kw + 1 X 38 Kw jeneratöre sahiptir.

Mürettebat için ayrı yaşam alanları, tam teşekküllü mutfak, açık ve kapalı yemek yeme alanları , dinlenme alanları mevcuttur.

Tüm misafirlere yetecek miktarda güneşlenme minderleri, sandalye ve servis takımları mevcuttur. Mavi Yolculuk misafirlerimize konforu, lüksü ve huzuru bir arada yaşatan bu yatımız 12 deniz miline erişmektedir.

Tam teşekküllü Telsiz, GSM Telefon seyir cihazları donanımları sayesinde Cakır Yıldız teknesiyle Bodrum, Marmaris, Fethiye Göcek gibi en çok tercih edilen mavi tur destinasyonlarımızda kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Ayrıca salonda LCD TV, DVD oynatıcı, müzik seti siz değerli mavi yolculuk konuklarımızın hizmetindedir.

Tatil esnasında internet yaşamından kopmamak adına da teknemizde Türk Suları sınırlarında geçerli olan wi-fi internet hizmetimiz mevcuttur.